Uudised

Kõntsaloopimise tipptase

Tänane „Õhtuleht“ andis teada, et on aasta masendavaim päev. Õnneks sain selle kena tõdemuse pihku alles õhtul, töölt koju jõudes, sest postiljon oli ilmselt jälle hommikul kuhugi hange hangunud.

 

Hoopis suurem vapustus tabas mind aga siis, kui lugesin ühe eesti (!) soost kõntskirjaniku laimukampaaniast Eesti aadressil – siin, suisa natse ülistavas riigis,  kiusatavat venelasi nii hirmsasti taga, et vaesekesed on ilma pea kõigist mõeldavatest inimõigustest! ', '

Esiotsa vihastasin hirmsasti, ja oleks see tädi mul sel hetkel käepärast olnud, siis tema inimõigustest saaks ehk praegu vaid postuumselt pajatada.

Veidi järele mõeldes aga mõistsin, et variante on siin ilmselt napilt: Reet Kudu nimeline tädi on ilmselt üliraske meelehaiguse küüsis, täieliku ja absoluutselt eduka ajupesu ohver või on loodus tema puhul mingi uskumatu vingerpussi mänginud. Teate ju küll: mitme peaga vasikad, kuuejalgsed konnad, silmadeta sündinud olevused või muud säärased apsud. Antverpenis oma uskumatult räpase laimuga esinenud tädil on ilmselt kõrvadevahe ajuolluse asemel täidetud lehma ainevahetuse ülejääkidega, sest teisiti ei saa tema klenskistide, notšnoipozoorlaste ja našistidegagi võrreldes üliräiget soigumist seletada.

On imekspandav, et ta tänast Domodedovo pommi eestlaste kaela ei ajanud. Ehk olid informaatorid viletsavõitu või polnud neil piisavalt fantaasiat?

Üldiselt, tädi Reet, kui sul ikka headest mõtetest puudu tuleb, siis võid julgesti minu poole pöörduda. Ma võin kõiksugu variante iga kell varrukast  hulgi välja raputada. Kui oled ehk liiga pikalt arstide huviorbiidist eemal viibinud, siis soovitan tungivalt kinnist raviasutust mentaalsete häirete korrastamiseks.

Kuid arukas inimene tahab pahast asjast kähku ja lõplikult vabaneda. Olgu sulle siinkohal täiesti tasuta radikaalne ja kiire lahendus: Johan Bäckmaniga ühte paati ja Angeli juga pidi allavoolu!

Aldo Roomere