Kaastundeavaldus ametnike omavoli ohvri isale

Südamlik kaastunne Rahvuslaste Tallinna Klubi liikmele, suurpere isa Heiki Treierile, keda tabas ööl vastu pühapäeva, 3. märtsi 2013 ränk kaotus - ametnike omavoli ja hoolimatuse tõttu suri ta pooleteistaastane tütar Tiina Treier.

Sünnitusmajast 2011. aasta juuni lõpul emalt kolmepäevasena röövitud Tiina Treier eraldati toona nii vanematest kui õdedest-vendadest vähimagi seadusliku aluseta. Riigikohus tunnistas 2012. aasta novembris selle sammu küll õiguslikult vääraks, kuid Lasnamäe linnaosavalitsus lihtsalt eiras riigikohtu otsust ning jättis Tiina Treieri endiselt lastekodusse. Kui isa Heiki 5. detsembril 2012 oma pisitütre koju tõi, siis viisid linnaametnikud viimase pettuse ja jõuga uuesti lastekodusse. Sealse "hoolitsuse" tagajärjel oli Tiina Treier alailma haige, kuni viimaks ei pidanudki enam sellisele "hoolitsusele" vastu...

Heiki! Oleme mõttes sinuga. Hoiame sulle pöialt ja katsume anda ka oma panuse, et su kohtusaaga võimalikult ruttu võidukalt lõpeks ja saaksid sult ebaõiglaselt ja ebaseaduslikult äravõetud lapsed tagasi.

Rahvuslaste Tallinna Klubi nimel:

TÕNU KALVET