Kasutagem võimalust rääkida tõeliselt olulisest!

Kõik geniaalne on lihtne. See kehtib ka tõeliselt oluliste asjade puhul. Just sellistest asjadest aga saabki rääkida alati, kui esinejaks on Riina Solman või Jüri Ratas. Veel parem: mõlemad koos.

Väga hea võimalus seda teha on juba 9. aprillil 2024 Tallinnas Nõmmel. Täpsemalt: Von Glehni Teatris (Pärnu maantee 326, endine kino „Võit“ maja). Sest mainitud päeval kl. 19.00 toimubki seal kohtumisõhtu Solmani ja Rattaga. Korraldajaks on Isamaa Nõmme ja Mustamäe osakond. Oodatud on aga kõik, kel asja vastu huvi.

Põhitingimus on: rääkida asjast, vältida ümmargust juttu! Sest ümmargust juttu kuulevad mõlemad esinejad oma igapäevatöös niigi üle mõistuse palju. 

Kel jalg vähegi tatsub ja suu liigub, tasub niisiis minna kohale ja rääkida mõlema esinejaga asjadest nii nagu need on. Vähimagi kiuslikkuse või pahatahtlikkuseta, kuid seda asjalikumalt.

Kes mingil põhjusel kella 19-ks Nõmmele kohe kuidagi ei jõua, see teadku, et asjast saab rääkida veel ühe isamaaliselt meelestatud endise ministriga. Nimelt kohtub samal päeval kl. 17.30 Lasnamäel kultuurikeskuse „Lindakivi“ kohvikus huvilistega Eesti eelmise valitsuse infotehnoloogia- ja ettevõtlusminister Kristjan Järvan.

Eriti kärmed Eesti patrioodid võivad jõuda aga koguni mõlemale kohtumisele. 

Sest siis saab pärast rahulolevalt tõdeda: „Päev on läinud täie ette!“

Tõnu Kalvet

© Tõnu Kalvet 

P.S. Käesolev kirjatükk oli juba valmis, kui selgus, et Nõmmel toimuva kohtumisõhtu algusajaks on ikkagi kl. 18.00. Segaduse tingis asjaolu, et Isamaa liikmetele saadetud iganädalases ringkirjas oli sama sündmuse algusajaks märgitud kl. 19.00. Seega tuleb isamaalistel Eesti inimestel 9. aprillil 2024 siiski valida, kumba kõnealust kohtumisõhtut eelistada. Kindel on aga see, et ükskõik kumba eelistada, valik on ikka õige.

T. K.