Rahvuslaste Tallinna Klubi üleskutse käitumiseks Tartu rahu reetnutega

Kutsume üles kõiki õigusjärgseid Eesti Vabariigi kodanikke, kõiki eestlasi ja Eesti sõpru kogu maailmas käituma Eesti-Vene uue „piirileppe“ heakskiitnud Eesti poliitikutega kui riigireeturite ja paariatega.

Selle „piirileppe“ läbisurujad ärgu tundku end pärast „leppe“ allkirjastamist enam kusagil koduselt ega hästi. Ärgu olgu neil enam kuskil asu. Kujundlikult öeldes: maa põlegu nende jalge all!

Keelduge neid teenindamast! Ärge andke neile enam kätt! Kui korralikul kodanikul peakski tulema võimalus kellelgi Tartu rahu reetnute seast kätt suruda, siis keeldugu ta seda tegemast, öeldes reeturile avalikult ja häälekalt: „Mina säärasele olevusele kätt ei anna!“

Vältige nendega suhtlemist! Kui seda miskipärast vältida pole aga võimalik, siis öelge neile otse näkku, mida neist arvate! Nad on selle kuhjaga ära teeninud.

Ärge hääletage enam Tartu rahu reetjate parteide poolt! Ilma rahva toetuseta vajuvad riigireeturparteid kokku nagu tühi kott. Siis on lõpp ka nende ülbusel, karistamatusetundel.

Rahvuslaste Tallinna Klubi kuulutab kõik Eesti-Vene uue „piirileppe“ heakskiitnud Eesti poliitikud käesolevaga persona non grataks ja kutsub kõiki õigusjärgseid Eesti Vabariigi kodanikke, kõiki eestlasi ja Eesti sõpru üles nendega vastavalt ka käituma.

Rahvuslaste Tallinna Klubi

Tallinnas, 12. veebruaril 2014. a.

 

Märkus: käesolev üleskutse tehti RTK viimatise, 10. veebruaril 2014 toimunud üldkoosoleku otsusega.