Ülevaade III Rahvuslaste Sügiskoolist

 

Laupäeval, 15. detsembril 2012 toimus Tallinnas, hotellis „Tallink Express“ III Rahvuslaste Sügiskool. Tegemist on ühe osaga Rahvuslaste Tallinna Klubi (lüh. RTK) korraldatavast iga-aastasest koolitustesarjast, kuhu kuulub rahvuslaste kevad-, suve-, sügis- ja talvekool.

Tänavuse sügiskooli kavas oli kolm loengut ja üks film. Loengupidajad pärinesid seekord kõik RTK ridadest.

Avaloengus rääkis Marju Toom olukorrast Ameerika Ühendriikides ja Venemaal, mõlema riigi ühisjoontest ning teadaolevatest kavatsustest. Venemaa sõjalise võimsuse suurendamis(kavad)est pajatavas loenguosas rääkis Toom järgmist: „Juba 2011. aastal avaldas professor Igor Ostretsov (1939, pikaajaline Atommaš’i peadirektori asetäitja teaduse alal), et kaasajal on Liitium-6 abil jõutud lihtsaltkasutatava 200-megatonnise tuumapommi konstruktsioonini. (Hirošima plahvatus – 20 kilotonni).

- Kõrgete temperatuuride Instituudi direktor Aleksei Šurupov teatas, et 2012. aasta alguses katsetati Venemaal uut võimast relva – akadeemik Artsimovitši relsotroni, mis kasutab elektromagnetismi kui jõuallikat. „Elektrikahuri” katsetusel saavutati esimene kosmiline kiirus 3-grammise kuuli liikumisel sihtmärgi suunas.

- Samaara linna juures asub Venemaa geofüüsikalise relva (HAARP programmi analoog) antennistik, mille abil on võimalik atmosfääri kõrgkihtides tekitada 3- kuni 5-kilomeetrise läbimõõduga keravälgulaadseid energiakogumeid, katsetada energia ülekandumist suurte vahemaade taha jne.

Sügiskooli teises loengus tutvustas Valdo Paddar matuseliike läbi aegade ning nii eestlaste kui ka mitme muu rahva matusekombeid ja sellealaseid uskumusi.

Paddar juhtis tähelepanu ühele nüüdis-Eesti murettekitavamale tendentsile ses vallas: kui praegu hooldab tihtilugu üks vanur (enamasti vanamutike) lisaks oma lähedastele veel keskmiselt poole tosina sugulase hauaplatsi, siis tema surres jäävad viimatimainitud hauaplatsid hooldamata, kuna ta järeltulijad ei vaevu noid enam hooldama. Nii jäävad kõnealused kalmud esmalt rääma, seejärel aga lähevad pahatihti likvideerimisele, lõppkokkuvõttes aga kaotame tuntava osa oma rahvuslikust mälust.

Kolmandas loengus käsitles Raivo Orgusaar tervist ja terviseohustajaid. Ta peatus põhjalikult toitumisharjumustel ning joogivee koostisel ja mõjul. Samuti rääkis meie aja inimest vaevavatest parasiitidest ning kahjulikust elektromagnetkiirgusest.

Kõlama jäi eeskätt kaks mõtet: 1) inimesed söövad palju, kuid nende organism on sellegipoolest peaaegu näljas, kuna ei omasta toitu vajalikul määral; 2) enamus siinsest joogiveest on kahjulik või parimalgi juhul kasutu, kuna selle koostises puudub elektron.

Võitluskunstide õpetajana tegutsev Orgusaar ilmestas räägitavat näidetega oma elust ja rääkis, kuidas oli ise saanud eluviisi tervislikumaksmuutmise abil lahti mitmestki tervisehädast.

Sügiskooli lõpetuseks vaadati ühiselt USA filmilavastaja ning ajakirjanik Alex Jonesi filmi „Lõppmäng“ (inglise k. „Endgame“). Selles tutvustati võtteid, mille abil Bilderbergide grupi liikmed ja teised me planeedi mõjuvõimsad rühmitused on katsunud ja katsuvad praegugi inimest orjastada. Film tugines arvukatele, väga veenvatele asitõenditele ja mõjus vägagi mõtlemapanevalt.

III Rahvuslaste Sügiskoolis osales oma veerandsada inimest. Osalejad said soovi korral endale muretseda RTK ajalehe „Rahvuslik Teataja“ seniilmunud numbreid.

RTK korraldab oma liikmete ja teiste eestimeelsete inimeste harimiseks koolitusi alates 2009. aasta suvest.

Tõnu Kalvet